Price Range: from 200 EURO to 2,500,000 EURO
Size Range: from 10 m2 to 1,000 m2
Land Area Range: from 10 m2 to 1,000 m2
Other Features
Price Range: from 200 EURO to 2,500,000 EURO
Size Range: from 10 m2 to 1,000 m2
Land Area Range: from 10 m2 to 1,000 m2
Other Features
  • 2 месяца ago
  • 175 views

Nowość Apple Bay — apartamenty w sercu Calpe

346,000 EURO

Description

ZAMIESZKAJ na COSTA BLANCA ma zaszczyt przedstawić Państwu nowoczesny projekt Apple Bay w Calpe.

Ten ekskluzywny kompleks mieszkalny, zapewniający mieszkańcom nie tylko luksus, ale i wygodę na najwyższym poziomie. Najnowsza inwestycja, oferuje mieszkania z trzema sypialniami, ale co najważniejsze cieszy się lokalizacją w jednej z najbardziej pożądanych części Costa Blanca, wprost idealną dla osób ceniących piękno natury oraz bliskość miejskich udogodnień.

Mieszkania charakteryzują się przemyślanym designem. Nowoczesna kuchnia w każdym mieszkaniu jest tylko jednym z licznych atutów tych przestronnych lokali.

Kompleks Apple Bay wyróżnia się również wyjątkową ofertą rekreacyjną: od basenu typu Infinity, przez bogato wyposażone strefy fitness, po przestronne tereny zielone, place zabaw dla dzieci oraz strefy co-workingowe, które ułatwiają mieszkanie i pracę w jednym miejscu.

Zaledwie 750 metrów dzieli mieszkańców od plaży, a 350 metrów od licznych sklepów, restauracji i kawiarni. Spacerem można również dotrzeć do historycznego centrum Calpe, co dodatkowo podkreśla atrakcyjność lokalizacji. Bezproblemowy dostęp do międzynarodowego lotniska w Alicante (75 km) oraz lotniska w Walencji (133 km) gwarantuje łatwe połączenia zarówno krajowe, jak i międzynarodowe.

Każde mieszkanie w kompleksie jest wyposażone w miejsce parkingowe oraz komórkę lokatorską, co zwiększa komfort mieszkania. Ponadto, obecność całodobowej ochrony oraz zaawansowane systemy monitoringu zapewniają bezpieczeństwo i spokój mieszkańców.

Zachęcamy do kontaktu, aby poznać Apple Bay! Ukończenie inwestycji planowane jest na I kwartał 2026 roku.

Pragniemy poinformować, że wszystkie dane i informacje prezentowane przez nas pochodzą z wiarygodnych, zewnętrznych źródeł i są dostarczane wyłącznie w celach informacyjnych. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić ich aktualność i rzetelność, jednakże nie możemy zagwarantować pełnej niezawodności tych danych. Należy mieć na uwadze, że ceny oraz dostępność oferowanych produktów i usług mogą ulec zmianie. W celu potwierdzenia aktualnych cen oraz dostępności interesujących Państwa produktów, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem sprzedaży.

Overview

Details

Similar Homes You May Like

Сравнение