Найдите дом своей мечты

Живите на побережье Коста-Бланка

Price Range: from 200 EURO to 2,500,000 EURO
Size Range: from 10 m2 to 1,000 m2
Other Features

См. также

ПОПУЛЯРНЫЕ ОБЪЕКТЫ

ЛУЧШИЕ ПРЕДЛОЖЕНИЯ

Мы найдем это для вас

Лучшие инвестиции на солнечном побережье Испании

Акция Бенидорм

Пляж Бенидорма

LIVE на КОСТА БЛАНКА рада представить вам исключительно престижную инвестицию в часть южного побережья Бенидорма, Плайя Пониенте — ББР. — РЕЗИДЕНЦИЯ БЕНИДОРМ БИЧ ***** ZnCB сердечно приглашает вас увидеть эту уникальную инвестицию в городе Бенидорм, Северная Коста Бланка. Это инвестиционный проект, который обеспечит не только комфорт, но и возможность пользоваться им долгие годы. Первые апартаменты […]

  • 2 Br
  • 2 Ba
  • 79.74 m2
625,000 EURO

Почему люди так любят нас?

Bardzo profesjonalna firma.
Pan Alan jest godny polecenia w sposób bardzo rzetelny poprowadził całą transakcje zakupu nieruchomosci w mieście Benidorm,
Costa Blanca.

Pełny profesjonalizm, wysokie kompetencje, najwyższy poziom obsługi klienta.Wspanialy zespół ludzi z empatią.
Szczerze polecam ZNT

Chciałam podziękować całej ekipie ZNT za pomoc w zakupie nieruchomości w Adeje. Dzięki zleceniu zakupu Panu Piotrowi i jego pracownikom nasz udział w transakcji ograniczył się do minimum. Polecam i dziękuję!

Niesamowita agencja. Alan jest zupełnie wyjątkowy na rynku nieruchomości. Ma bardzo indywidualne podejście do klienta, poświęca dużo czasu, sam jest bardzo zaangażowany. Staraliśmy się znaleźć nieruchomość na Teneryfie. Inne agencje przez dwa lata pokazywały nam różne opcje, ale żadna nie spełniała naszych oczekiwań. Przy współpracy z Alanem już po miesiącu zakupiliśmy nieruchomość, taką jakiej szukaliśmy. Polecamy !!!

Polecam. Firma godna zaufania. Pełna obsługa merytoryczną i prawna. Indywidualne podejście do klienta, zaangażowanie. Pełen profesjonalizm. Jeśli planujesz inwestycje w nieruchomości na Teneryfie koniecznie skorzystaj z usług tego Biura.

Do agencji trafiłem zupełnie przypadkowo i teraz się zastanawiam dlaczego tak późno.

Piotr, który zajmuje się obsługą klientów poszukujących nieruchomości na Teneryfie zaproponował mi mieszkanie w Los Gigantes (zastanawiam się skąd on bierze takie super oferty i w ekspresowym tempie stałem się właścicielem mega mieszkania z widokiem za który, jak mówi mój przyjaciel można zabić.

Pan Alan ma bardzo profesjonalne podejście do klienta. Skrupulatnie i rzetelnie podchodzi do tematów związanych z nieruchomościami. Posiada dużą wiedzę i dobrze zna rynek, wzbudza zaufanie dlatego postanowiłem podjąć współpracę, z której jestem zadowolony. Zdecydowanie polecam biuro Activ Canarias osobą poszukującym nieruchomości - Pewna Firma.

Polecam współpracę z Zamieszkaj na Teneryfie - agencja działa profesjonalnie, sprawnie i efektywnie. Bardzo dobrze przygotowuje do zakupu nieruchomości, podczas pobytu na miejscu pracownicy dokładają najwyższych starań aby znaleźć to, czego się szuka. Sprawna weryfikacja nieruchomości od strony prawnej, pomoc w formalnościach - klient dostaje wszystko co potrzebuje aby czuć się komfortowo i spokojnie.

Pan Alan Narkiewicz wspaniały człowiek a co najważniejsze profesjonalista w swojej dziedzinie, transakcja prowadzona przez Pana Alana Narkiewicza przebiegła doskonale i sprawnie. Pan Alan rzetelnie i skrupulatnie podchodzi do powierzonego mu zadania , urzeka swoją pracowitością, zaangażowaniem i bardzo dużą wiedzą. Prywatnie to ciepły , towarzyski i wesoły człowiek.
Polecamy

Zamieszkaj Na Teneryfie to bez dwóch zdań najlepsza polsko-języczna agencja nieruchomości w tej okolicy. Współpracowaliśmy przez wiele miesięcy i tak się złożyło, że były różne komplikacje typu - jest czterech właścicieli, jeden zmarł w trakcie procesu sprzedaży, część mieszka w UK, ktoś w USA, postępowanie spadkowe, itd. itp. Ogrom pracy żeby to wszystko ogarnąć ... Do tego na deser temat odwróconej hipoteki, wydawało się że niewykonalne ... Ogólnie rzecz biorąc mogłem być jednym z trudniejszych klientów w ostatnim czasie 🙂 ... Koniec końców wszystko jest pozałatwiane od A do Z !

Сравнение