Zakres cenowy: Od 200 EURO do 2,500,000 EURO
Wymiary: Od 10 m2 do 1,000 m2
Powierzchnia działki: Od 10 m2 do 1,000 m2
Dodatkowe filtry
Zakres cenowy: Od 200 EURO do 2,500,000 EURO
Wymiary: Od 10 m2 do 1,000 m2
Powierzchnia działki: Od 10 m2 do 1,000 m2
Dodatkowe filtry
  • 7 miesięcy temu
  • 50 odsłon

Wyjątkowe apartamenty na wybrzeżu Majorki

346,000 EURO

Opis

ZAMIESZKAJ na COSTA BLANCA z radością prezentuje Państwu wyjątkową okazję do posiadania przepięknych apartamentów na wybrzeżu Majorki, oferujących wyjątkowy styl życia w jednym z najbardziej uprzywilejowanych zakątków tej urokliwej wyspy.

Nasze apartamenty o 2 i 3 sypialniach czekają na Państwa, z cenami rozpoczynającymi się już od 346 000 euro.

La Perla de Sa Coma usytuowany jest w północno-wschodniej części Majorki, w malowniczej okolicy Sa Coma, w gminie Sant Llorenç des Cardassar. Ta lokalizacja to prawdziwa perełka, z bliskością spektakularnych plaż o szerokich piaszczystych wybrzeżach i przejrzystymi wodami, a także naturalnym obszarem chronionym Punta de n’Amer.

Na terenie tej urokliwej urbanizacji znajdą Państwo apartamenty oraz penthouse’y z przestronnymi tarasami, dostępne w wariantach z 2 lub 3 sypialniami i 2 łazienkami. Każdy z nich dysponuje także zewnętrznym miejscem parkingowym i/lub komórką lokatorską w piwnicy.

Osiedle jest ogrodzone, co zapewnia wyższy poziom bezpieczeństwa dla Państwa rodziny, pozwalając jednocześnie cieszyć się doskonałymi udogodnieniami wspólnymi, takimi jak basen dla dorosłych i dzieci, jacuzzi, strefa rekreacyjna oraz urocze wewnętrzne tereny zielone i ścieżki spacerowe.

To osiedle mieszkalne wyróżnia się znakomitą orientacją na południe oraz innowacyjnym i różnorodnym projektem otoczenia. Apartamenty zostały starannie zaprojektowane, aby maksymalnie wykorzystać naturalne oświetlenie i wentylację. Duże balkony pozwalają na korzystanie z przestrzeni na świeżym powietrzu, a dzięki nim można wyjść na werandy lub tarasy zarówno z salonu, jak i głównej sypialni. Wnętrza każdego domu zostały wyposażone w nowoczesne kuchnie, klimatyzację aerotermalną, elektryczne ogrzewanie podłogowe w obu łazienkach oraz eleganckie wykończenia.

ZnCB ma zaszczyt przedstawić Państwu tę prestiżową inwestycję, która otwiera drzwi do niezwykłego życia na wybrzeżu Majorki.

Pragniemy poinformować, że wszystkie dane i informacje prezentowane przez nas pochodzą z wiarygodnych, zewnętrznych źródeł i są dostarczane wyłącznie w celach informacyjnych. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić ich aktualność i rzetelność, jednakże nie możemy zagwarantować pełnej niezawodności tych danych. Należy mieć na uwadze, że ceny oraz dostępność oferowanych produktów i usług mogą ulec zmianie. W celu potwierdzenia aktualnych cen oraz dostępności interesujących Państwa produktów, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem sprzedaży.

Przegląd

  • ID ZnCB-020
  • Typ
  • Sypialnie 2
  • Łazienki 1
  • Rozmiar 96 m2

Detale

Podobne nieruchomości, które mogą ci się spodobać

Porównaj