O nas

Zamieszkaj na Costa Blanca

Zamieszkaj na Costa Blanca to polskie biuro nieruchomości i projekt nowego Bussines Center w zakresie handlu, pośrednictwa i obrotu nieruchomościami w Hiszpanii.
Nasza Agencja jest kontynuacją projektu Zamieszkaj na Teneryfie prowadzącego z powodzeniem inwestycje Polaków w regionie archipelagu Wysp Kanaryjskich.
Zamieszkaj na Costa Blanca to projekt , który powstał w wyniku współpracy firm Activ Canarias Properties i Zamieszkaj na Teneryfie.
Priorytetem naszej firmy są empatia, przemyślana strategia, mądre i bezpiecznie inwestowanie Państwa aktywów. Dbamy o przebieg transakcji od jej początku do samego końca z zachowaniem spokoju i komfortu naszych Klientów. Wiemy, że zakup nieruchomości za granicą może budzić obawy, w związku z czym nasz doświadczony zespół pozostaje do Państwa dyspozycji i odpowie na każde Państwa pytanie.
Nasz zespół to kompetentni i doświadczeni Agenci, rozumiejący potrzeby klientów, nastawieni na indywidualny serwis oparty na zaufaniu i bezpieczeństwie.
Dzięki doświadczeniu w obsłudze tysięcy zadowolonych klientów oraz wypracowywanym przez lata kontaktom zapewniamy Państwu serwis na najwyższym poziomie.

Nasze usługi

Consulting inwestycyjny

Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz uzyskać najlepszą stopę zwrotu z inwestycji w nieruchomości w Hiszpanii.

Pośrednictow w handlu nieruchomościami

Znajdziemy najlepsze nieruchomości, szyte na miarę potrzeb naszych Klientów. Chcesz sprzedać swoją nieruchomość? Skontaktuj się z nami.

Zarządzanie

Klienci, którzy dokonali z nami zakupu pod wynajem mogą liczyć na administrowanie przez nas najmu krótko i długoterminowego.

NASI LIDERZY

Alan Narkiewicz Jodko

Alan Narkiewicz Jodko

Key Account Manager

Twórca Activ Canarias znanej wcześniej jako - IF - ACTIV TENERIFE - największej polskiej Agencji Turystycznej na Wyspach Kanaryjskich , a także założyciel Activ Real Estate y Activ Canarias Properties. Mieszkaniec Hiszpanii od ponad 22 lat. Człowiek o niespożytej energii i żelaznych zasadach, spośród których uczciwość znajduje się na samym czele. Osobiście gwarantuje Państwu całkowite bezpieczeństwo inwestycji, transparentność prowadzonych działań, odpowiedzialne, rzetelne i przemyślane doradztwo biznesowe oraz kompleksowe usługi w szerokim zakresie. Uczciwość to cecha, którą ceni ponad wszystko i jest priorytetem podejmowanych przez niego działań biznesowych. Wierzy, że to jedyna skuteczna droga do wspólnego sukcesu, przekładająca się na zadowolenie naszych klientów.

Piotr Adamczak

Piotr Adamczak

President & CEO

Współtwórca Zamieszkaj na Teneryfie – największej polskiej agencji nieruchomości na Wyspach Kanaryjskich. Posiada wieloletnie doświadczenie na hiszpańskim rynku nieruchomości. Ma na swym koncie realizację kilkuset transakcji z klientami z Polski i całego świata. Wyznaje zasadę, że satysfakcja i komfort naszego klienta powinny stać na pierwszym miejscu. Znajomość tutejszych realiów i ogromne doświadczenie sprawiają, że podejmując się wielu wyzwań związanych z obsługą naszych klientów jest niezwykle skuteczny.

Magdalena Kośla Rawska

Magdalena Kośla Rawska

President & CEO

Współzałożycielka Zamieszkaj na Teneryfie – największej polskiej agencji nieruchomości na Wyspach Kanaryjskich. Przez lata prowadziła własną agencję nieruchomości w Warszawie, a doświadczenie zdobyte na Wyspach Kanaryjskich sprawiło, że stała się ekspertem tutejszego rynku. Do swojej pracy podchodzi w sposób niezwykle rzetelny, a każdego z naszych klientów traktuje indywidualnie, mając na uwadze jego potrzeby.

Nasze biuro

KONSULTING

Cały czas wsłuchujemy się w Państwa potrzeby, dlatego nasza działalność oferuje dodatkowo wsparcie prawne i księgowe.
Dzięki zespołowi specjalistów oraz ich zaawansowanej wiedzy z zakresu spraw prawnych, finansowych, podatkowych oraz wszelkiego rodzaju procedur obowiązujących w Hiszpanii oferujemy szeroki wachlarz usług doradczych, których forma i zakres są indywidualnie dopasowane do potrzeb klienta i rodzaju projektu.
Nasz zespół składa się z doświadczonych i kompetentnych specjalistów, którzy zapewniają profesjonalne wsparcie na każdym etapie inwestycji klienta.

agency that helps people live in more thoughtful and beautiful ways.

Our home is at the heart of the design, allowing us to engage with our community through talks and events, and uphold our company culture with film screenings, yoga classes and team lunches.

Porównaj