O nas

Zamieszkaj na Costa Blanca

Zamieszkaj na Costa Blanca to polskie biuro nieruchomości i projekt nowego Bussines Center w zakresie handlu, pośrednictwa i obrotu nieruchomościami w Hiszpanii.
Nasza Agencja jest kontynuacją projektu Activ Canarias Properties, która z powodzeniem prowadzi inwestycje Polaków w regionie archipelagu Wysp Kanaryjskich.
Zamieszkaj na Costa Blanca to projekt , który powstał w wyniku współpracy firm Activ Canarias Properties i ANJ Consulting Development.
Priorytetem naszej firmy jest empatia, przemyślana strategia, mądre i bezpiecznie inwestowanie Państwa aktywów. Dbamy o przebieg transakcji od jej początku do samego końca z zachowaniem spokoju i komfortu naszych Klientów. Wiemy, że zakup nieruchomości za granicą może budzić obawy, w związku z czym nasz doświadczony zespół pozostaje do Państwa dyspozycji i odpowie na każde Państwa pytanie.
Nasz zespół to kompetentni i doświadczeni Agenci, rozumiejący potrzeby klientów, nastawieni na indywidualny serwis oparty na zaufaniu i bezpieczeństwie.
Dzięki doświadczeniu w obsłudze tysięcy zadowolonych klientów oraz wypracowywanym przez lata kontaktom zapewniamy Państwu serwis na najwyższym poziomie.

Nasze usługi

Consulting inwestycyjny

Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz uzyskać najlepszą stopę zwrotu z inwestycji w nieruchomości w Hiszpanii.

Pośrednictwo w handlu nieruchomościami

Znajdziemy najlepsze nieruchomości, szyte na miarę potrzeb naszych Klientów. Chcesz sprzedać swoją nieruchomość? Skontaktuj się z nami.

Zarządzanie

Klienci, którzy dokonali z nami zakupu pod wynajem mogą liczyć na administrowanie przez nas najmu krótko i długoterminowego.

NASI LIDERZY

Alan Narkiewicz Jodko

Alan Narkiewicz Jodko

Key Account Manager

Twórca Activ Canarias znanej wcześniej jako - IF - ACTIV TENERIFE - największej polskiej Agencji Turystycznej na Wyspach Kanaryjskich , a także założyciel Activ Real Estate y Activ Canarias Properties. Mieszkaniec Hiszpanii od ponad 22 lat. Człowiek o niespożytej energii i żelaznych zasadach, spośród których uczciwość znajduje się na samym czele. Osobiście gwarantuje Państwu całkowite bezpieczeństwo inwestycji, transparentność prowadzonych działań, odpowiedzialne, rzetelne i przemyślane doradztwo biznesowe oraz kompleksowe usługi w szerokim zakresie. Uczciwość to cecha, którą ceni ponad wszystko i jest priorytetem podejmowanych przez niego działań biznesowych. Wierzy, że to jedyna skuteczna droga do wspólnego sukcesu, przekładająca się na zadowolenie naszych klientów.

Angela Obukowicz

Angela Obukowicz

Sales Service Manager & Customer Service Specialist

Koordynatorka projektu, doskonale orientuje się w sytuacji na rynku i jest w stanie zaoferować klientowi wymarzony obiekt na jak najbardziej korzystnych warunkach. Przygodę z Hiszpanią rozpoczęła w 2009 roku, zakochując się w przepięknych Balearach, a od wielu lat to właśnie Costa Blanca skradła jej serce. Do swojej pracy podchodzi w sposób niezwykle rzetelny, a każdego z naszych klientów traktuje indywidualnie, mając na uwadze jego potrzeby.

Margarita Gliniak

Margarita Gliniak

Agent Sprzedaży

Mieszka w Hiszpanii od 2009, doświadczenie zawodowe pracy u promotora, w kancelarii prawnej jak i w biurze nieruchomości pozwalają jej spojrzeć na rynek nieruchomości z wielu perspektyw. Wyróżnia ją empatia, spokój, cierpliwość i pogoda ducha. Zakochana w kulturze, gastronomii i klimacie Hiszpanii. Z radością pomoże Ci znaleźć idealne miejsce w tym pięknym kraju.

Nasze biuro

KONSULTING

Cały czas wsłuchujemy się w Państwa potrzeby, dlatego nasza działalność oferuje dodatkowo wsparcie prawne i księgowe.
Dzięki zespołowi specjalistów oraz ich zaawansowanej wiedzy z zakresu spraw prawnych, finansowych, podatkowych oraz wszelkiego rodzaju procedur obowiązujących w Hiszpanii oferujemy szeroki wachlarz usług doradczych, których forma i zakres są indywidualnie dopasowane do potrzeb klienta i rodzaju projektu.
Nasz zespół składa się z doświadczonych i kompetentnych specjalistów, którzy zapewniają profesjonalne wsparcie na każdym etapie inwestycji klienta.

agency that helps people live in more thoughtful and beautiful ways.

Our home is at the heart of the design, allowing us to engage with our community through talks and events, and uphold our company culture with film screenings, yoga classes and team lunches.

Porównaj