Zakres cenowy: Od 200 EURO do 2,500,000 EURO
Wymiary: Od 10 m2 do 1,000 m2
Powierzchnia działki: Od 10 m2 do 1,000 m2
Dodatkowe filtry
Zakres cenowy: Od 200 EURO do 2,500,000 EURO
Wymiary: Od 10 m2 do 1,000 m2
Powierzchnia działki: Od 10 m2 do 1,000 m2
Dodatkowe filtry
  • 7 miesięcy temu
  • 190 odsłon

Nowe apartamenty Riomar Healthy Living

157,000 EURO

Opis

ZAMIESZKAJ na COSTA BLANCA ma przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z atrakcyjną ofertą zakupu apartamentów w malowniczym Villamartín, Orihuela Costa.

Te wyjątkowe mieszkania oferują szeroką gamę udogodnień, które zostały zaprojektowane z myślą o zdrowiu i komforcie przyszłych właścicieli, a dostępne są już od 157 000 €.

Riomar Healthy Living to idealne miejsce dla tych, którzy pragną cieszyć się nowym domem w znakomitej lokalizacji, z dostępem do usług i udogodnień, które przyczynią się do Państwa samopoczucia. To osiedle usytuowane bardzo blisko plaży Mil Palmeras, pomiędzy Campoamor i Torre de la Horadada, w otoczeniu naturalnego piękna i spokoju.

Riomar Healthy Living oferuje łącznie 46 apartamentów z 1 lub 2 sypialniami oraz 1 lub 2 łazienkami. Dodatkowo, budynek jest wyposażony w parking w piwnicy. To jednak nie wszystko, co Riomar Healthy Living ma do zaoferowania.

Na terenie kompleksu znajdziecie Państwo spektakularne części wspólne, w tym basen z windą, w pełni wyposażoną siłownię, świetlicę, salę do ćwiczeń, gabinet kosmetyczny oraz salę do fizjoterapii. Dodatkowym atutem jest dostosowanie obiektu do potrzeb osób niepełnosprawnych. Aby zapewnić Państwu maksymalne poczucie bezpieczeństwa, wszystkie apartamenty będą wyposażone w przycisk z całodobową usługą teleopieki, dostępną 365 dni w roku. To oznacza pełną opiekę w zakresie teleopieki, pomocy medycznej i reakcji na sytuacje nagłe.

Pozwólcie, że pomożemy Państwu w spełnieniu marzenia o nowym, pięknym apartamencie, w którym każdy dzień przynosi wyjątkowe chwile i pełne spokojnych przyjemności życie nad morzem!

Pragniemy poinformować, że wszystkie dane i informacje prezentowane przez nas pochodzą z wiarygodnych, zewnętrznych źródeł i są dostarczane wyłącznie w celach informacyjnych. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić ich aktualność i rzetelność, jednakże nie możemy zagwarantować pełnej niezawodności tych danych. Należy mieć na uwadze, że ceny oraz dostępność oferowanych produktów i usług mogą ulec zmianie. W celu potwierdzenia aktualnych cen oraz dostępności interesujących Państwa produktów, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem sprzedaży.

Przegląd

  • ID ZnCB-010
  • Typ
  • Sypialnie 1
  • Łazienki 1
  • Rozmiar 67 m2
  • Land Size 2 m2

Detale

Podobne nieruchomości, które mogą ci się spodobać

Porównaj